Posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne nie są jeszcze zbyt popularne wśród osób remontujących swoje domy lub mieszkania, natomiast zdobywają coraz liczniejszą rzeszę zadowolonych użytkowników ze względu na swoje charakterystyczne cechy, między innymi bardzo wysoką wytrzymałość.

 

Posadzka taka jest bardzo elegancka i wygląda nowocześnie, przez co staje się idealnym wykończeniem wnętrza. Taki rodzaj posadzki nie posiada fug, dzięki czemu zwiększa się łatwość utrzymania go w czystości. Dodatkowo kurz i różne inne rodzaje zanieczyszczeń nie przylegają do podłogi, dzięki jej właściwościom antyelektrostatycznym, które posiada naturalnie. Przy wyborze posadzki można wybierać spośród wersji błyszczących, półmatowych oraz matowych.

Jeżeli zdecydujemy się na wykorzystanie posadzek żywicznych we własnym domu, musimy liczyć się z koniecznością zatrudnienia fachowca, ponieważ położenie jej wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy oraz narzędzi. Przy tych posadzkach nie można pozwolić sobie na wystąpienie jakichkolwiek nierówności.

Zobacz realizacje