Projekty posadzek

Projektowanie posadzek w wielu przypadkach wymaga pomocy specjalisty, szczególnie jeżeli chcemy zamówić posadzkę do pomieszczenia przemysłowego, takiego jak na przykład hala produkcyjna, czy magazyn.

 

Odpowiedni rodzaj i wykonanie posadzki ma wpływ na jej wytrzymałość, a przecież w miejscu produkcji, czy przechowywania znacznych ilości towarów musimy liczyć się z tym, że podłoże ma za zadanie wytrzymać znaczne obciążenia, a przy tym być idealnie równe i odporne na ścieranie. Dodatkowo ważne jest, aby posadzka była łatwa w utrzymaniu w czystości, nie przyciągała do siebie kurzu oraz zanieczyszczeń.


Innym aspektem, który jest istotny dla klienta jest efekt wizualny, w szczególności kiedy zamawia on posadzkę do domu prywatnego, klubu, gabinetu, czy innego reprezentacyjnego miejsca. Wtedy właśnie warto skorzystać z porady projektanta, który pomoże podjąć decyzję odnośnie wzoru, odcienia podłogi, połączenia kolorów oraz stopnia połysku. Warto jest poważnie rozważyć te kwestie, ponieważ dobrze wykonana posadzka będzie nam służyć przez wiele lat.

Zobacz realizacje